Sportmix Premium Large Breed Adult

SPORTMIX Premium Large Breed Adult

SPORTMIX Premium Large Breed Adult

Obsahuje glukosamin a chondroitin.

Krmivo je určené pro psy velkých ras, kteří v dospělosti, tj. od 24 měsíců dosáhnout váhy nad 20 kg.SPORTMIX Premium Large Breed Adult

Krmivo:

SPORTMIX® Large Breed Adult je kompletní krmivo speciálně připravené pro dospělé psy velkých a obřích plemen. Krmivo poskytuje přesný poměr N-látek, tuku, karbohydrátů, aminokyselin, vitamínů a minerálů tak, aby byly uspokojeny zvláštní potřeby psů, jejichž váha v dospělosti dosáhne více jak 20 kg. Doplněním speciální rybí moučkou a lněným semínkem SPORTMIX® Large Breed Adult poskytuje optimální poměr mastných kyselin - Omega-6 a Omega-3, což významně napomáhá zdravé kůži a srsti. SPORTMIX Large Breed Adult je též doplněn o glukosamin a chondroitin, což potřebují především velcí psi pro tvorbu a udržování zdravých kloubů.

Krmivo není chemicky konzervováno a psům opravdu chutná.

Složení:

Kuřecí moučka, kukuřice, pivovarské kvasnice, kuřecí tuk (konzervován směsí alfatokoferolů, zdroje vitaminu E), sušená řepa, speciální rybí moučka, sušená vejce, přírodní barvivo, lněné semínko, sůl, glukosamin, chondroitin, vitaminy a minerály.
 

Kompletní krmivo obsahuje v kg:

Vlhkost ................................ 10,0% 
Bílkoviny(N-látky) .................   235 g 
Tuk ..................................... 140 g 
Vláknina ................................. 45 g 
Glukosamin .................... 325-400 ppm 
Chondroitin .................... 245-320 ppm 
Omega-3 - mastná kyselina ..... 0,45 % 
Omega-6 - mastná kyselina ....... 2,7%

20kg 915,- Kč