H-Allergen HA + Large Breed Puppy Salmon/Potato

H-ALLERGEN HA + Large Breed Puppy SALMON/POTATO

H-ALLERGEN HA + Large Breed Puppy SALMON/POTATO

Přírodní losos a brambory v chutných granulích

Kompletní vyvážené krmivo pro štěňata velkých plemen

SALMON + POTATO - losos + brambory

H-ALLERGEN HA+ je speciálně navržen tak, aby byl citlivý k žaludku vašeho štěněte velkého plemene. Podporuje hypoallergenní zásady omezující zdroje bílkovin. Je navržen tak, aby krmivo štěńatům velkých plemen chutnalo a splňovalo jejich veškeré nutriční potřeby. V tomto krmivu je obsažen glukosamin hydrochlorid a chondroitin sulfát pro vývoj a dobrý stav kostí a kloubů. 

 

Obsahuje : pouze kvalitní přírodní rybí maso. Vysoce stravitelné brambory a cukrovou řepu jako zdroj přírodní vlákniny, přírodní betakaroten a mořské řasy jako zdroj řady nutričních prvků. Brambory pro podporu dobrého trávení a lněné semínko jako zdroj Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin pro podporu zdravé pokožky a kvalitní srsti.

Složení : losos ( min. 24,5 %), rybí maso, sušené brambory ( min. 13,5 % ), čirok, celozrnný ječmen, lososový olej ( min. 4 %), celé lněné semínko ( min. 4 % ), řepné řízky ( min. 4 % ), hrášek, slunečnicový olej, výtažek z lososa, ( min. 1,6 % ), fosforečnan vápenatý, sušené přírodní chaluhy ( min 0,4 % ), frukto-oligosacharidy ( extrakt z kořene čekanky min. 0,25 % ), chlorid sodný, chlorid draselný, glukosamin 250 mg/kg, chondroitin 100 mg/kg, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z Yuccy, extrakt z rozmarýnu. 

Kompletní krmivo obsahuje v 1 kg : Bílkoviny 24,5 %, oleje a tuky 13 %, vláknina 3,6 %, popeloviny 7,0 %, vlhkost 8,0 %, kalcium 1,10 %, fosfor 0,90 %, Omega 3- 2,7 %, Omega 6- 3,80 %, Energetická hodnota 3500 kcal/ kg.

Aditiva : Vitamín A  16000iu/kg, vitamín D3 2000iu/kg, vitamín E ( jako tokoferoly) 620iu/kg, L-karnitin 50 mg/kg, železo ( jako síran železnatý monohydrát) 40mg/kg, jod ( jako bezvodý jodicnan vápenatý) 1,5 mg/kg, měď ( jako síran měďnatý pentahydrát) 5mg/kg, mangan ( oxid manganatý) 25 mg/kg, zinek ( jako oxid zinečnatý )108 mg/kg, zinek / jako chelát zinku a hydrát aminokyselin)12 mg/kg, selen ( jako selenicitan sodný) 0,1mg/kg, D.L.-Methionin 300 mg/kg. Obsahuje směs tokoferolu bohatou na extrakty přírodního původu, vitamín E a vitamín C jako antioxidant přípustný ES. Bez přidaného barviva, aromatických látek nebo konzervantů.